Výsledky odehraných utkání "A" mužstva - Podzim 2020:
Cheznovice"A - Březina 3:2p

Tréninky:
Tréninky má mužstvo každou středu od 17.30hod.

6.kolo    FC Cheznovice96"A - Sokol Raková"B       9:2          27.9.2020
  Po debaklu v Radnicích si naši hráči v dnešním zápase spravili chuť. Hosté z Rakové stačili držet krok pouze v úvodní půlhodině.Poté již byl zápas definitivně v domácí režii. Brankově se blýskl domácí Tomáš Šťastný,který rozvlnil síť hostí hned čtyřikrát.Z toho jednou z pokutového kopu. V brance dnes poprvé za FC96 nahradil zraněného A.Trávu Roman Pour. V příštím utkání naši zavítají na hřiště TJ Volduchy.

Branky:4x T.Šťastný,2x K.Hlavička,2x P.Gruda,1x D.Veselý

4.kolo    FC Cheznovice96"A - Spartak Strašice       2:1p          12.9.2020
   Sousedské derby začalo pro domácí tým špatně.Už ve čtvrté minutě se ve schrumáži na malém vápně dostal k míči hostující Hrách a bylo 0:1. Hosté byli při chuti a měli celý první poločas více ze hry. Domácí brankář A.Tráva byl však vždy připraven.(pol.0:1) I druhém poločase měli hosté fyzicky navrch. Mladý tým Strašic však pouze pohybem na domácí defenzivu nestačil a tak přišlo vyrovnání. V 52.minutě se k tečovanému balonu ve velkém vápně dostal domácí Herman a bylo vyrovnáno. Zápas tak dospěl až do penaltového rozsřelu.I v této disciplíně potvrdil dnes své kvality domácí golman A.Tráva.No a když v poslední sérii hostující hráč vůbec netrefil branku, bylo hotovo. Domácí tým tak sebral 2 důležité body jednomu z adeptů na přední příčky v přeboru. V příštím kole naší zavítají na hřiště zatím stoprocentních Radnic.

Branky:M.Herman

3.kolo    FC Cheznovice96"A - FC Těškov       2:1          5.9.2020
   Vyrovnaná první půle přinesla nezáživný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Úspěšný byl pouze ve 30.minutě domácí K.Hlavička a tak šly do poločasové pauzy Cheznovice s jednogólovým náskokem.(pol.1:0) Oživení hry přišlo po změně stran. Zajména s příchodem domácího R.Vaníka šla ofenzíva domácích výkonostně hodně nahoru. A byl to hned posledně jmenovaný R.Vaník , který běžel během několika minut hned 3x sám na branku hostí.Brankář Těškova měl ale vždy více štěstí. A protože platí nedáš dostaneš,přišel trest v 77.minutě. Hosté propasírovali míč po závaru před brankou A.Trávy do sítě.(1:1) Hosté tak 13.minut před koncem ucítili naději na bodový zisk,ale domácí je ihned po rozehrání vyvedli z omylu. Po pravé straně balon zatáhl Vaník a jeho přesný centr našel Hlavičku. Ten si kličkou položil golmana hostí a bylo 2:1. Na hřišti se po této brance začalo ještě více jiskřit ,ale skóre se již nezměnilo.V příštím zápase se naši opět na domácím hřišti utkají se Strašicemi.

Branky: 2x K.Hlavička

1.kolo    FC Cheznovice96"A - AFK Březina       3:2p          22.8.2020
   Půlroční fotbalová pauza byla znát na obou týmech. Fotbalové výkony zejména z počátku utkání nebyly zrovna oku lahodící.
Ilustrační foto
Nicméně s přibývajícími minutami se hra zlepšila (na obou stranách) a přišly i šance. Skóre otevřel ve 28.minutě střelou z velkého čtverce Josef Kotnauer. Nová posila FC96.1:0.Tak skončil i poločas. Druhé dějství přineslo tlak FC96 a několik zahozených stoprocentních šancí. Zejména J.Moulis a K.Hlavička měli společně na noze snad 5 branek ,ale branka hostí byla doslova zakletá. Posledně jmenovaný střeleckou smůlu protrhl až v 69.minutě. 2:0. Hosté se však nevzdali a v 79. a 89.minutě po chybách v obraně FC96 srovnali stav. V následném penaltovém rozstřelu byli štastnějším týmem domácí.

Branky: Kotnauer,Hlavička

Prohlédněte si fotografie a videa z jednotlivých utkání.